P!nk a Carey už spolu prý nejsou

20. února 2008 v 17:44 | Janička:-) |  News
Dneska sem dorazila domů ze školy,hned šla na net a na Blesk.cz páč naši ho zrovna dneska zapoměli koupit:-(
Klikla sem na společnost a v tu chvíli se mi málem zastavilo srdce-P!nk se rozešla s manželem...........
Zpěvačka Pink už má dost nevěry svého manžela a rozešla se s ním.Motokrosový závodník se nechal v poslední době fotografovat v obětí jiných žen(ZVRHLÍK JEDEN!!!).Manželství jim vydrželo něco málo přes dva roky,brali se 7.ledna 2006.Jenže téměř ihned po sňatku začal Hart své manželce nasazovat parohy.
"Pink a Carey se rozešli.Tohle rozhodnutí učinila dva nejlepší přátelé s velkým množstvím lásky a respektu jeden k druhému.Zatímco jejich manželství skončilo,jejich přátelství nebylo dosud silnější,"uvedla mluvčí páru Michele Schweitzerová.
Rozchody však Pink a Carey mají za sebou už několikrát.Potkali se v roce 2001 při Hartových závodech.Začali spolu randit,ale již v roce 2003 se na čas rozešli.O ruku však nakonec žádala Careyho právě Pink.Bylo to při závodech v kalifornském Mammoth Lakes.Svatba se konala 7.ledna 2006 v Kostarice a přítomno bylo obřadu více než sto lidí.
Ještě v srpnu minulého roku Hart jakékoli neshody a problémy v manželství odmítal.Pink ale přátelům přiznala,že jim vztah nefunguje už loni v září.
Zpěvačka svému choti povolila avantýry v době,kdy sama rajzuje po světě během turné.Ale poslední měsíce toužila stále více po rodině a dětech,což se s životním stylem závodníka neslučuje.
Sem teda jako zvědavá jestli to sou nějaký keci nebo se fak už rozešli.Až to P!nk potvrdí,pak tomu začnu teprvě věřit.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama